Demir Marina

For the perfect life you dream of, anchor your dreams in this marina

See All Projects
Demir Panorman

Quiet, calm and peaceful... A life in harmony with human nature...

See All Projects
Demir Eko-San

Move to the Industrial Park of the Future Today!

See All Projects
Demir Life

Immediate Delivery Apartments and Commercial Spaces in Demir Life, the Shining Star of Istanbul

See All Projects

Project Map

Project Map

Our company, which has a long history, has always prioritized client satisfaction by
maintaining its leadership in the sector.

Our vision is to shape the changes in the sector with innovation and client orientation and to provide the best service.

Our mission is to provide our clients with the best products and services to meet their needs and ensure their satisfaction.

Kariyer

Demir Holding kültürü, geleceğe hizmet etmek demektir, bunu yaparken de insan odaklı bakış açımız bizleri bugüne kadarki tecrübelerimizde hiç yanıltmadı. Biz çalışanlarımızın en değerli kaynağımız olduğunun her zaman farkındayız. Bu sebeple çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışırız, bu yaklaşımımız da her zaman, kaliteli ve mutlu bir çalışma ortamında maksimum fayda ile işlerini sevmelerini ve kurumu sahiplenmelerini sağlamıştır.

Grubumuz bünyesinde yer alacak çalışma arkadaşlarımızı seçerken gösterdiğimiz azami özen, birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket edebilmeyi beraberinde getirir. Hizmet verdiğimiz farklı sektörlerde ,çeşitli alanlarda düzenlediğimiz eğitimlerle çalışanlarımızın performanslarını artırmanın yanı sıra, bilgi ve becerilerini geliştirerek kariyer planlamalarında onlara rehberlik edebilmeyi amaçlıyoruz.

See Career Opportunities
Career

Career

Demir Holding’s culture is to serve the future, and our people-oriented perspective has never misled us in our experience. We are always aware that our employees are our most valuable resource. For this reason, we try to find solutions to the needs of our employees as quickly as possible, and this approach has always ensured that they love their jobs and embrace the organization with maximum benefit in a quality and happy working environment.

Demir Group in the Press

Demir Group in the Press

Press