Hakkımızda

Yurt dışı ve yurt içinde yılda 100’ü aşkın tedarikçi ve 10 bini aşkın kişiye istihdam gücü sağlayan Demir Grup A.Ş. olarak 1984 yılında inşaat sektörüyle başlayan serüvenimize;

Mimarlık, Proje Yönetimi, Enerji ve Sigorta Aracılık Hizmetleri gibi şirketlerimizi de ekleyerek, birçok farklı sektörde ülkemiz adına yurt içi ve yurt dışında inşaat, enerji ve mimari projelere yatırımlar yapıyoruz.

Konya 4. Organize Sanayi Bölgesinde 35.000 m2 kapalı alanda yıllık 230 MW tam sistem kurulu güce sahip Fotovoltaik güneş paneli ve yardımcı ekipmaları üretim tesisimizle üretilecek olan yüksek verimli güneş panellerimizi başta Ortadoğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere Avrupa ve Amerika kıtasına ihraç etmeyi planlıyoruz.

Ayrıca grubumuzun lokomotif şirketi ve aynı zamanda inşaat sektörünün lider şirketlerinden Demir İnşaat’ın yakın gelecekte hayata geçireceği yaşam alanlarında yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi ile ilgili inovatif çalışmalarımız devam etmekte. Böylece daha çevreci, doğa ile dost yeni yaşam alanları üretilmesinde de öncü olmayı hedefliyoruz.

Scroll Up